Startlijst KNHS

Dressuurwedstrijd 10-10-2020

Definitieve startlijst zondag

Let op!
Ons terrein is geheel hond- en rookvrij.
Graag mest opruimen uit de rijbaan, in verband met het behoud van onze bodems.

Heeft u nog niet betaalt? Doe dat dan nog even met onderstaande betaallink:

https://www.mollie.com/paymentscreen/issuer/select/ideal/3WMexk7jTS

 

Datum: 11-10-2020
Aanvang: 09:00

B & L1 pony’s (in handicap)

nr.–tijdRuiterPonyKl.P.nr.Vereniging
1–09:00Nienke Heuver *Elten van Manege ’t HoogtL17’t Hoogt, Manege
2–09:08Lara SterkenJelskeB3Veldruiters, PC. De
3–09:16Nienke HeuverElten van Manege ’t HoogtL18’t Hoogt, Manege
4–09:24Lara SterkenJelskeB4Veldruiters, PC. De
5–09:32Pascalle van BreukelenAnnabellaL17Ronde Venen, PC. De
6–09:40Nynke LeiMyriamL17Hollandsche Rading (RSV.), PC.
7–09:48Pascalle van BreukelenAnnabellaL18Ronde Venen, PC. De
8–09:56Nynke LeiMyriamL18Hollandsche Rading (RSV.), PC.
10:04pauze (5 min.)    

* Doet niet mee voor prijsuitreiking

BB & B paarden (in handicap)

nr.–tijd Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging
9–10:09 Stefanie van Leeuwen Spirit van Manege ’t Hoogt BB 1 ’t Hoogt, Manege
10–10:17 Tessel Schmidt Domini van Manege ’t Hoogt B 3 ’t Hoogt, Manege
11–10:25 Stefanie van Leeuwen Spirit van Manege ’t Hoogt BB 2 ’t Hoogt, Manege
12–10:33 Tessel Schmidt Domini van Manege ’t Hoogt B 4 ’t Hoogt, Manege
13–10:41 Jinny Scholte Willibrord van Manege ’t Hoogt B 3 ’t Hoogt, Manege
14–10:49 Linsey Manten Hiawatha van Manege ’t Hoogt B 3 ’t Hoogt, Manege
15–10:57 Jinny Scholte Willibrord van Manege ’t Hoogt B 4 ’t Hoogt, Manege
16–11:05 Linsey Manten Hiawatha van Manege ’t Hoogt B 4 ’t Hoogt, Manege
17–11:13 Danique Kuijer Ties B 3 Blauwkapel, RV.
18–11:21 Yara Krimpen Helena B 3 Voornruiters, RV. De
19–11:29 Danique Kuijer Ties B 4 Blauwkapel, RV.
20–11:37 Yara Krimpen Helena B 4 Voornruiters, RV. De
21–11:45 Anniek Roodink Number Four van Manege ’t Hoogt B 3 ’t Hoogt, Manege
22–11:53 Sasja Thijssen Lotte B 3 Marsua, RV.
23–12:01 Anniek Roodink Number Four van Manege ’t Hoogt B 4 ’t Hoogt, Manege
24–12:09 Sasja Thijssen Lotte B 4 Marsua, RV.
12:17 pauze (10 min.)        

L2 & M1 & M2 paarden (in handicap)

nr.–tijd Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging
25–12:27 Rose Marie Appel Ztoefzand M2 19 Gunterstein, RV.
26–12:35 Mariska Vroemen Morgenstond’s Danilio M1 15 Morgenstond, Manege
27–12:43 Vera Roelofs Zu-imaica M1 15 Soest, RV.
28–12:51 Rose Marie Appel Ztoefzand M2 20 Gunterstein, RV.
29–12:59 Mariska Vroemen Morgenstond’s Danilio M1 16 Morgenstond, Manege
30–13:07 Vera Roelofs Zu-imaica M1 16 Soest, RV.